44-CBSFP-1.0X1.5X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSFP-1.0X1.5X0.4--44S209--CI
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSFP-1.0X1.5X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSFP-1.0X1.5X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSFP-1.0X1.5X0.4--44S209--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4581 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSFP-1.0X1.5X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole