44-CBSF-1.5X2.5X0.875
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSF-1.5X2.5X0.875--44S388--C
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSF-1.5X2.5X0.875.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSF-1.5X2.5X0.875 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSF-1.5X2.5X0.875--44S388--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4378 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSF-1.5X2.5X0.875.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.875" (22.23mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole