44-CBSF-1.5X1.5X0.8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSF-1.5X1.5X0.8--44S385--CIR
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSF-1.5X1.5X0.8 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSF-1.5X1.5X0.8--44S385--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9089 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSF-1.5X1.5X0.8.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.800" (20.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole