44-CBSA-1.5X2.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSA-1.5X2.75X0.4--44S218--CI
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSA-1.5X2.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSA-1.5X2.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSA-1.5X2.75X0.4--44S218--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26047 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSA-1.5X2.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole