44-CBSA-1.5X2.0X0.4.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 44-CBSA-1.5X2.0X0.4.--44S49--CIR
Φύλλα δεδομένων: 44-CBSA-1.5X2.0X0.4..pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 44-CBSA-1.5X2.0X0.4. Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 44-CBSA-1.5X2.0X0.4.--44S49--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4886 pcs Φύλλο δεδομένων 44-CBSA-1.5X2.0X0.4..pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole