40X-CBS-3.0X4.75X0.28
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40X-CBS-3.0X4.75X0.28--40X122--C
Φύλλα δεδομένων: 40X-CBS-3.0X4.75X0.28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40X-CBS-3.0X4.75X0.28 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40X-CBS-3.0X4.75X0.28--40X122--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17141 pcs Φύλλο δεδομένων 40X-CBS-3.0X4.75X0.28.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.750" (120.65mm) Ύψος - Συνολικά 0.280" (7.11mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount