40X-CBS-2.5X4.0X0.58
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40X-CBS-2.5X4.0X0.580--40X1204--
Φύλλα δεδομένων: 40X-CBS-2.5X4.0X0.58.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40X-CBS-2.5X4.0X0.58 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40X-CBS-2.5X4.0X0.580--40X1204-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7512 pcs Φύλλο δεδομένων 40X-CBS-2.5X4.0X0.58.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
Αλλα ονόματα 40X-CBS-2.5X4.0X0.580
40X-CBS-2.5X4.0X0.580-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm)
Ύψος - Συνολικά 0.580" (14.73mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount