40X-CBS-1.75X2.5X0.28
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40X-CBS-1.75X2.5X0.280--40X1191-
Φύλλα δεδομένων: 40X-CBS-1.75X2.5X0.28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40X-CBS-1.75X2.5X0.28 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40X-CBS-1.75X2.5X0.280--40X1191- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4414 pcs Φύλλο δεδομένων 40X-CBS-1.75X2.5X0.28.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
Αλλα ονόματα 40X-CBS-1.75X2.5X0.280
40X-CBS-1.75X2.5X0.280-ND
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm)
Ύψος - Συνολικά 0.280" (7.11mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount