40X-CBS-1.5X2.0X0.28
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40X-CBS-1.5X2.0X0.28--40X71--CIR
Φύλλα δεδομένων: 40X-CBS-1.5X2.0X0.28.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40X-CBS-1.5X2.0X0.28 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 40X-CBS-1.5X2.0X0.28--40X71--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23115 pcs Φύλλο δεδομένων 40X-CBS-1.5X2.0X0.28.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 40-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.280" (7.11mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount