40-CBSA-3.0X3.25X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSA-3.0X3.25X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSA-3.0X3.25X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3683 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSA-3.0X3.25X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount