40-CBSA-2.75X6.0X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY
Φύλλα δεδομένων: 40-CBSA-2.75X6.0X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40-CBSA-2.75X6.0X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 3825 pcs Φύλλο δεδομένων 40-CBSA-2.75X6.0X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 6.000" (152.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount