24S-CBSF-0.75X1.5X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2--24S720--C
Φύλλα δεδομένων: 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2--24S720--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5573 pcs Φύλλο δεδομένων 24S-CBSF-0.75X1.5X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole