24S-CBSF-0.75X1.25X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24S-CBSF-0.75X1.25X0.3--24S719--
Φύλλα δεδομένων: 24S-CBSF-0.75X1.25X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24S-CBSF-0.75X1.25X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24S-CBSF-0.75X1.25X0.3--24S719-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5188 pcs Φύλλο δεδομένων 24S-CBSF-0.75X1.25X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Through Hole