24-CBSF-3.0X4.0X0.385
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-3.0X4.0X0.385--24S701--C
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-3.0X4.0X0.385.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-3.0X4.0X0.385 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-3.0X4.0X0.385--24S701--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3526 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-3.0X4.0X0.385.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.385" (9.78mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole