24-CBSF-2.75X10.5X0.36
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-2.75X10.5X0.36--24S480--
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-2.75X10.5X0.36.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-2.75X10.5X0.36 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-2.75X10.5X0.36--24S480-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5557 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-2.75X10.5X0.36.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 10.500" (266.70mm) Ύψος - Συνολικά 0.360" (9.14mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 10.500" (266.70mm) Vent Holes in Pattern Through Hole