24-CBSF-0.75X1.25X0.2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-0.75X1.25X0.2--24S451--C
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-0.75X1.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-0.75X1.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-0.75X1.25X0.2--24S451--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5172 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-0.75X1.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Through Hole