24-CBSF-0.75X1.0X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 24-CBSF-0.75X1.0X0.30--24S713--C
Φύλλα δεδομένων: 24-CBSF-0.75X1.0X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 24-CBSF-0.75X1.0X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 24-CBSF-0.75X1.0X0.30--24S713--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5691 pcs Φύλλο δεδομένων 24-CBSF-0.75X1.0X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.750" (19.05mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
Αλλα ονόματα 24-CBSF-0.75X1.0X0.30
24-CBSF-0.75X1.0X0.30-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 1.000" (25.40mm)
Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole