22-CBSF-1.5X3.5X0.325
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 22-CBSF-1.5X3.5X0.325--22S92--CI
Φύλλα δεδομένων: 22-CBSF-1.5X3.5X0.325.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 22-CBSF-1.5X3.5X0.325 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 22-CBSF-1.5X3.5X0.325--22S92--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10596 pcs Φύλλο δεδομένων 22-CBSF-1.5X3.5X0.325.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.325" (8.26mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole