22-CBSF-1.0X2.25X0.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 22-CBSF-1.0X2.25X0.5--22S112--CI
Φύλλα δεδομένων: 22-CBSF-1.0X2.25X0.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 22-CBSF-1.0X2.25X0.5 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 22-CBSF-1.0X2.25X0.5--22S112--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6075 pcs Φύλλο δεδομένων 22-CBSF-1.0X2.25X0.5.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.500" (12.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole