21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225--21S286
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225--21S286 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4246 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSFSV-1.75X2.5X0.225.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole