21-CBSFN-1.75X2.75X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSFN-1.75X2.75X0.4--21S270--
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSFN-1.75X2.75X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSFN-1.75X2.75X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSFN-1.75X2.75X0.4--21S270-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3762 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSFN-1.75X2.75X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole