21-CBSF-1.75X2.0X0.6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 21-CBSF-1.75X2.0X0.6--21S63--CIR
Φύλλα δεδομένων: 21-CBSF-1.75X2.0X0.6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 21-CBSF-1.75X2.0X0.6 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 21-CBSF-1.75X2.0X0.6--21S63--CIR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4669 pcs Φύλλο δεδομένων 21-CBSF-1.75X2.0X0.6.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.750" (44.45mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.600" (15.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole