20S-CBSF-0.5X0.5X0.3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3--20S404--CI
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3--20S404--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4732 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSF-0.5X0.5X0.3.pdf
Πλάτος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 0.500" (12.70mm) Ύψος - Συνολικά 0.300" (7.62mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.500" (12.70mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount