20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35--20S157-
Φύλλα δεδομένων: 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35--20S157- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2794 pcs Φύλλο δεδομένων 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.500" (114.30mm) Ύψος - Συνολικά 0.350" (8.89mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount