10-CBSA-2.0X3.5X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
10-CBSA-2.0X3.5X0.13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSA-2.0X3.5X0.13.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSA-2.0X3.5X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSA-2.0X3.5X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount