10-CBSA-2.0X2.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
10-CBSA-2.0X2.0X0.13 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 10 SERIES CBS SHIELD ASSEMBLY -
Φύλλα δεδομένων: 10-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 10-CBSA-2.0X2.0X0.13 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5180 pcs Φύλλο δεδομένων 10-CBSA-2.0X2.0X0.13.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 10-CBS
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Συνολικά 0.130" (3.30mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount