RM024-P10-C-30
Laird TechnologiesLaird Technologies
RM024-P10-C-30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: RM024-P10-C-30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM024-P10-C-30 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2752 pcs Φύλλο δεδομένων RM024-P10-C-30.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά - Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -95dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο RAMP Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Αλλα ονόματα RM024-P10-C-20
RM024-P10-C-20-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Διαμόρφωση FHSS Μέγεθος μνήμης -
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 500kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 166mA Τρέχουσες - Λήψη 36mA
κεραία Τύπος Not Included, U.FL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RM0152
RM0152
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM RED PANEL