RM024-P10-C-01
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT
Φύλλα δεδομένων: RM024-P10-C-01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RM024-P10-C-01 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή RF TXRX MODULE ISM>1GHZ U.FL ANT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4683 pcs Φύλλο δεδομένων RM024-P10-C-01.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.3 V ~ 3.6 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος -
Σειρά - Σειριακές διεπαφές UART
ευαισθησία -95dBm Οικογένεια RF / Standard General ISM > 1GHZ
Πρωτόκολλο RAMP Ισχύς - εξόδου 18dBm
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Module
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαμόρφωση FHSS
Μέγεθος μνήμης - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Ρυθμός δεδομένων 500kbps
Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης 166mA Τρέχουσες - Λήψη 36mA
κεραία Τύπος Not Included, U.FL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RM0105
RM0105
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: SWITCH PB 6A MOM GREEN PANEL