MI1206K601R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI1206K601R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI1206K601R-00.pdf2.MI1206K601R-00.pdf3.MI1206K601R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI1206K601R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 240-2206-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 80 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MI1206K900R-10
MI1206K900R-10
Περιγραφή: FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN
Σε απόθεμα: 1478572 pcs
Κατεβάστε: MI1206K900R-10.pdf
RFQ
MI1206K260R-00
MI1206K260R-00
Περιγραφή: FERRITE BEAD 26 OHM 1206 1LN
Σε απόθεμα: 4598 pcs
Κατεβάστε: MI1206K260R-00.pdf
RFQ
MI100
MI100
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: AC CURRENT SENSOR 100A