MI1206K310R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI1206K310R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.MI1206K310R-10.pdf2.MI1206K310R-10.pdf3.MI1206K310R-10.pdf4.MI1206K310R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MI1206K310R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Σειρά MI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 240-2404-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 31 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.051" (1.30mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 45 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 1.5A