MGA06051R0M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1UH 13A 6.5MOHM
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGA06051R0M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 1UH 13A 6.5MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126095 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.260" W (7.30mm x 6.60mm)
Αλλα ονόματα 240-3020-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Unshielded Molded Inductor 13A 6.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 6.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 13A Τρέχουσες - Κορεσμός 15A