MGA0603R47M-10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 0.47UH 16.5A 5.5MOHM
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MGA0603R47M-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FIXED IND 0.47UH 16.5A 5.5MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 122698 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος Molded Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.264" W (7.30mm x 6.70mm)
Αλλα ονόματα 240-3017-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 470nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.130" (3.30mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 470nH Unshielded Molded Inductor 16.5A 5.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 5.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 16.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 27A