LI1812D121R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.LI1812D121R-00.pdf2.LI1812D121R-00.pdf3.LI1812D121R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LI1812D121R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Σειρά LI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric) Αλλα ονόματα 240-1033-2
LI1812C121R
LI1812C121R-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.065" (1.65mm) Τύπος φίλτρου Power, Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 400 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 400mA