LI1806E800R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI1806E800R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.LI1806E800R-10.pdf2.LI1806E800R-10.pdf3.LI1806E800R-10.pdf4.LI1806E800R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LI1806E800R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 80 OHM 1806 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm) Σειρά LI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1806 (4516 Metric) Αλλα ονόματα 240-2420-2
LI1806E800R10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 80 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.073" (1.85mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 500mA