LI0805H800R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0805H800R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.LI0805H800R-10.pdf2.LI0805H800R-10.pdf3.LI0805H800R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LI0805H800R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά LI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 80 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.035" (0.90mm) Τύπος φίλτρου Power, Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Κάρτα Πάχος (mm) 800mA