LI0805H151R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
LI0805H151R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.LI0805H151R-00.pdf2.LI0805H151R-00.pdf3.LI0805H151R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LI0805H151R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά LI
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 240-1021-2
LI0805B151R
LI0805B151R-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 150 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.043" (1.10mm) Τύπος φίλτρου Power, Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 150 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA