HZ0201A601R-11
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0201A601R-11 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HZ0201A601R-11.pdf2.HZ0201A601R-11.pdf3.HZ0201A601R-11.pdf4.HZ0201A601R-11.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
75000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HZ0201A601R-11 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 0201 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Σειρά HZ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0201 (0603 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.014" (0.35mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1.7 Ohm Κάρτα Πάχος (mm) 100mA