HZ0402C601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
HZ0402C601R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Φύλλα δεδομένων: 1.HZ0402C601R-10.pdf2.HZ0402C601R-10.pdf3.HZ0402C601R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HZ0402C601R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά HZ
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός Γραμμών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 600 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.020" (0.50mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Κάρτα Πάχος (mm) 300mA