CM5441Z161B-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5441Z161B-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 75A 2LN 160 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CM5441Z161B-10.pdf2.CM5441Z161B-10.pdf3.CM5441Z161B-10.pdf4.CM5441Z161B-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
66 pcs
132 pcs
528 pcs
1056 pcs
2508 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM5441Z161B-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 75A 2LN 160 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 240-2488
CM5441Z161B10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 160 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.610" (15.49mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 160 Ohms @ 100MHz 75A DCR 0.3 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 0.3 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 75A εγκρίσεις -