CM5441Z101B-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM5441Z101B-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 75A 2LN 100 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CM5441Z101B-00.pdf2.CM5441Z101B-00.pdf3.CM5441Z101B-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM5441Z101B-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 75A 2LN 100 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.540" L x 0.410" W (13.72mm x 10.41mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 240-1110
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 100 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.414" (10.52mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100 Ohms @ 100MHz 75A DCR 0.3 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 0.3 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 75A εγκρίσεις -