CM3440Z171R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 20A 2LN 170 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM3440Z171R-00.pdf2.CM3440Z171R-00.pdf3.CM3440Z171R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM3440Z171R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 20A 2LN 170 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.395" L x 0.335" W (10.03mm x 8.51mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2186-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 170 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.413" (10.49mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 170 Ohms @ 100MHz 20A DCR 1 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 1 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 20A εγκρίσεις -