CM3322U610R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM3322U610R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 7A 2LN 61 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM3322U610R-10.pdf2.CM3322U610R-10.pdf3.CM3322U610R-10.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM3322U610R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 7A 2LN 61 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" L x 0.220" W (8.50mm x 5.60mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 PC Pad Αλλα ονόματα 240-2457-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 61 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.093" (2.35mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 61 Ohms @ 100MHz 7A DCR 15 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 15 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 7A εγκρίσεις -