CM2824E182R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2824E182R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 800MA 2LN 1.8 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM2824E182R-10.pdf2.CM2824E182R-10.pdf3.CM2824E182R-10.pdf4.CM2824E182R-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM2824E182R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 800MA 2LN 1.8 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 80V Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2573-2
CM2824E182R10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1.8 kOhms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.193" (4.90mm) Τύπος φίλτρου Power, Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1.8 kOhms @ 100MHz 800mA DCR 260 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 260 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CM2824E352R-10
CM2824E352R-10
Περιγραφή: CMC 800MA 2LN 3.5 KOHM SMD
Σε απόθεμα: 52937 pcs
Κατεβάστε: CM2824E352R-10.pdf
RFQ
CM275
CM275
Κατασκευαστές: FLIR
Περιγραφή: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V