CM2722R800R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2722R800R-00 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 5A 4LN 80 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM2722R800R-00.pdf2.CM2722R800R-00.pdf3.CM2722R800R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM2722R800R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 5A 4LN 80 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" L x 0.265" W (6.99mm x 6.73mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2178-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 4
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 80 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.197" (5.00mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 80 Ohms @ 100MHz 5A DCR 20 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 20 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 5A εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CM275
CM275
Κατασκευαστές: FLIR
Περιγραφή: CURRENT CLAMP METER CATIII 1000V