CM2718R121R-00
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 4LN 120 OHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.CM2718R121R-00.pdf2.CM2718R121R-00.pdf3.CM2718R121R-00.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM2718R121R-00 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 4LN 120 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.275" L x 0.186" W (6.99mm x 4.72mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 8 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-1112-2
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 4
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 120 Ohms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.311" (7.90mm)
Τύπος φίλτρου Power, Signal Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 120 Ohms @ 100MHz DCR 20 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 20 mOhm