CM2545X171B-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CM2545X171B-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 10A 2LN 170 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.CM2545X171B-10.pdf2.CM2545X171B-10.pdf3.CM2545X171B-10.pdf4.CM2545X171B-10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CM2545X171B-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 10A 2LN 170 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.448" L x 0.248" W (11.38mm x 6.30mm) Σειρά CM
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 240-2485
CM2545X171B10
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 170 Ohms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.374" (9.50mm) Τύπος φίλτρου Power Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Through Hole 170 Ohms @ 100MHz 10A DCR 10 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 10 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 10A