CC2824E513R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC2824E513R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 51UH 800MA 2LN 3.8 KOHM SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CC2824E513R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 51UH 800MA 2LN 3.8 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 80V Τάση Αξιολόγηση - AC 42V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Σειρά CC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2448-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 51µH @ 100kHz Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 3.8 kOhms @ 50MHz
Ύψος (Max) 0.193" (4.90mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 51µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 3.8 kOhms @ 50MHz 800mA DCR 300 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 300 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CC2824J502R-10
CC2824J502R-10
Περιγραφή: CMC 5UH 1.2A 2LN 400 OHM SMD
Σε απόθεμα: 26924 pcs
Κατεβάστε: CC2824J502R-10.pdf
RFQ
CC2824E113R-10
CC2824E113R-10
Περιγραφή: CMC 11UH 800MA 2LN 800 OHM SMD
Σε απόθεμα: 38091 pcs
Κατεβάστε: CC2824E113R-10.pdf
RFQ
CC2A23
CC2A23
Κατασκευαστές: Advanced Sensors / Amphenol
Περιγραφή: SENSOR HUMI/TEMP 3.3V PDM 2% SMD