CC2824E253R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
CC2824E253R-10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος CMC 25UH 800MA 2LN 2 KOHM SMD
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
21000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CC2824E253R-10 Κατασκευαστής Laird Technologies
Περιγραφή CMC 25UH 800MA 2LN 2 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 80V Τάση Αξιολόγηση - AC 42V
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Σειρά CC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 Flat Lead Αλλα ονόματα 240-2447-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 25µH @ 100kHz Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 2 kOhms @ 100MHz
Ύψος (Max) 0.193" (4.90mm) Τύπος φίλτρου Signal Line
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 25µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2 kOhms @ 100MHz 800mA DCR 260 mOhm
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 260 mOhm Κάρτα Πάχος (mm) 800mA