4693PA51H00799
Laird TechnologiesLaird Technologies
4693PA51H00799 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies
Περιγραφή προϊόντος GK NICU PTAFG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 1.4693PA51H00799.pdf2.4693PA51H00799.pdf3.4693PA51H00799.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
228 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4693PA51H00799 Κατασκευαστής Laird Technologies
Πλάτος 0.189" (4.80mm) Τύπος Fabric Over Foam
Υλικό Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU) Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 7.990" (202.95mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.130" (3.30mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive