4693PA51G02618
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GK NICU NRSG PU V0 REC
Φύλλα δεδομένων: 4693PA51G02618.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
64 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4693PA51G02618 Κατασκευαστής Laird Technologies
Διαθέσιμη ποσότητα 20117 pcs Φύλλο δεδομένων 4693PA51G02618.pdf
Πλάτος 0.189" (4.80mm) Τύπος Fabric Over Foam
Σχήμα Rectangle Σειρά -
Επιμετάλλωση - Πάχος - Επιμετάλλωση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Μήκος 26.180" (664.97mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 0.130" (3.30mm) Μέθοδος συνημμένο Adhesive